نشست خبری مشترک با اصحاب رسانه

این نشست مشترک خبری با حضور قمری رئیس اتاق بازرگانی و حسن موحد مسئول انجمن گردو به صورت آنلاین با دکتر مرادی رئیس پارک علم و فناوری همدان برگزار گردید.
در این جلسه قمری ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه ، گزارشی در مورد همکاری متقابل با پارک علم و فناوری و استقرار مرکز رشد واحدهای فناور در اتاق بازرگانی تویسرکان که بر اساس تلاش موحد مسئول انجمن گردو همدان به منظور توسعه زیرساخت های مختلف حوزه گردو شکل گرفت ، توضیحاتی ارائه دادند.
همچنین مرادی رئیس پارک علم و فناوری استان همدان به تشریح اهداف پارک علم و فناوری و مرکز رشد پرداختند و مرکز رشد را به عنوان تسهیل گر فضای کسب و کار معرفی نموده و آمادگی پارک علم و فناوری را جهت کمک به کار آفرینان دارای ایده با توجه به نیاز بازار اعلام کردند.
در ادامه اصحاب رسانه به بیان سوالات خود پرداخته و ایجاد این مرکز فناوری به منظور توسعه زیرساخت های گردو در استان همدان را عالی برشمردند .


در پایان با پیشنهاد قمری و قول مساعد دکتر مرادی مقرر گردید نسبت به بازدید اصحاب رسانه و فعالین بخش اقتصادی از پارک علم و فناوری و کارخانه نوآوری آزادی در تهران هماهنگی لازم بعمل آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.