فروشگاه های اینترنتی تویسرکان بدون خدمات پست استراتژیک

در جلسه‌ای که به فروشگاه های اینترنتی شهرستان تویسرکان در محل اتاق بازرگانی برگزار شد، به چالش های ارسال مرسولات آنها توسط اداره پست پرداخته شد .

در جلسه ای که به فروشگاه های اینترنتی شهرستان تویسرکان در محل اتاق بازرگانی برگزار شد مطرح گردید:

با اینکه مدت زیادی است از افزوده شدن سرویس پست استراتژیک به خدمات پست ایران می گذرد و بعضی از شهرها و استان ها از این خدمات در حال استفاده هستند، اما گویا مسئولین شهرستان تویسرکان برنامه ای برای فروش بیشتر محصولات بومی شهرستان و کاهش هزینه های ارسال آن به منظور بهبود فضای کسب و کار و رشد اقتصادی منطقه بر این اساس را ندارند . این در حالی است که استان های دیگر این فرصت را غنیمت شمرده و از آن به خوبی استفاده می‌کنند .

در این جلسه جناب فضلعلی یکی از فروشگاه داران فرمودن، با این حال اداره پست شهرستان تویسرکان کوچک‌ترین تخفیف حتی به فروشگاه هایی که چندین سال با آن کار و چندین هزار بسته ارسال کرده اند لحاظ نمی‌کند. حتی بسته های پنج کیلویی را که تا دیروز با سرویس سفارشی و قیمت مقرون به صرفه تر ارسال می کردند امروز به اجبار خودشان با سرویس پست پیشتاز ارسال می‌کنند.

همچنین در جلسه مذکور مطرح گردید، با توجه به آنکه هزینه های سرویس های پستی هر روز افزایش میابد، اما هیچ گونه خدمات بر اساس دریافت هزینه ها به فروشگاه داران اعطا نمی‌گردد . حتی تعداد زیادی از بسته ها با آنکه استاندارد های بسته بندی پستی در آن رعایت گردیده، قبل از تحویل به مشتری به شکل کاملا مخدوش و تخریب شده به اجبار تحویل آنها شده و حتی از محتویات درون بسته های پستی کسر می گردد .

در انتها صورت جلسه ای تنظیم و کتبا موضوع در خواست استفاده از سرویس پست استراتژیک از اداره پست شهرستان تویسرکان درخواست گردید .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.